Kontakt: 600 300 079

solution - wybór strony

Wybieramy stronę internetową skrojoną na miarę

Wiesz już jaka strona internetowa będzie dla Ciebie najlepsza? Poniżej opiszę jaka jest różnica pomiędzy złożonością witryn internetowych na które ma wpływ wartość wykonania, tym samym ostateczna cena dla klienta.

Wizytówka informacyjna

Wizytówka internetowa jest prostą formą Internetowej strony informacyjnej. Jest zwykle mało rozbudowana, zawiera się na jednej stronię lub kilku dodatkowych podstronach np: kontakt z danymi teleadresowymi lub mapką, formularz zgłoszeniowy, prosta prezentacja produktów lub usług. Dużą rolę odgrywa przemawiająca i estetyczna grafika. Strona doskonale znajduje zastosowanie dla firm oferujących stałą ofertę, bez konieczności częstych aktualizacji gamy produktów lub usług. Dla przykładu może świetnie sprawdzić się dla księgowych czy małych biur rachunkowych, lekarzy, prawników czy też firmy budowlanych lub transportowych - czyli dla firm których specyfika działalności, jest w miarę stałą i zrozumiała, bez konieczności opisywanie jej szczegółów.

Witryna informacyjna

Witryna internetowa bez rozbudowanego systemu zarządzania treścią CMS, co oznacza iż w przypadku zaistnienia konieczności zmiany w treści czy układzie strony, wymaga wiedzy informatycznej. Witryna informacyjna zwykle podlega optymalizacji kodu oraz rozmieszczenia treści pod kątem wyszukiwarek, w celu zwiększenia szans zaistnienia na pierwszych stronach wyszukiwarek, o ile w przyszłości strona będzie pozycjonowana. Witryny które nie są optymalizowane pod kątem wyszukiwarek, bardzo trudne jes pozycjonowanie na kluczowe frazy, tym samym trudno jest osiągnąć tzw. pozycję TOP 10. Tu również istotne jest wybranie na etapie projektu najbardziej kluczowych fraz związanych z działalnością firmy. Witryna informacyjna, zwykle zawiera pełne informacje o firmie oraz pełną ofertę firmy zarówno produktów jak i usług. Świetnie nadaje się dla małych i średnich firm gdzie oferta jest dość rozbudowana lecz relatywnie stała a zmiany zdarzają się dość sporadycznie.

Witryny internetowe z zarządzaną treścią

Strona internetowa z zarządzaną treścią posiada wbudowany system (CMS) który pozwala na zarządzanie treścią, działów po przez modyfikowanie, dodawanie lub jej usuwanie przy czym zmiany te nie wymagają od użytkownika wiedzy informatycznej. Dostęp do systemu z poziomu przeglądarki internetowej, odbywa się po przez specjalnie przygotowany panel administracyjny. Witryny z systemem CMS mogą być małymi witrynami w który administrowana jest oferta firmy, aktualności czy galeria lub bardzo skomplikowane i rozbudowane serwisy informacyjne lub portale internetowe z dostępem administracyjnym dla wielu osób. Projektowana witryna zawiera optymalizację kodu, przy czym dobór słów kluczowych na tym etapie jest opcjonalny, to jednak ich identyfikacja z całą pewnością będzie pomocna w kreowaniu wizerunku firmy w ramach projektu witryny internetowej.

Oferta
Strony internetowe

Tania strona internetowa

Tak to możliwe - każdą firmę stać na nową stronę internetową, nawet jeśli dopiero zaczynasz przygodę z biznesem. O cenie decydują potrzeby indywidulane firmy.
Zobacz szczegóły

Nie płać za zmiany na stronie

Wybierz rozwiązanie z CMS, dzięki temu samodzielnie dodasz lub zmodyfikujesz zawartość strony.
Zobacz co to jest CMS

Twoja strona jest mobilna?

Jedna strona dopasowana do rozdzielczości ekranu wielu urządzeń, tablet, telefon komórkowy, komputer -
sprawdź szczegóły

Ta strona używa plików cookie Więcej informacji