Kontakt: 600 300 079

strony mobline rwd

Responsywne strony internetowe - jedna strona dla wszystkich urządzeń

Jedna strona internetowa dostępna dla wszystkich urządzeń - strona która potrafi dopasować swój rozmiar do urządzenia na którym jest wyświetlana, niezależnie czy jest to komputer, laptop, table czy smartfon. Nadal nie wiesz co to jest strona internetowa rosponsywna? W czasie projektowania strony, są dodawane dodatkoe widoki, dzięki którym na różnych urządzeniach prezentowane dane, będą czytelne i zrozumiałe. W każdym z widoków poszczególne elementy są skalowalne i dopasowywane do wielkości ekranu. Zobacz więcej - strona mobilna czy responsywna.

Dlaczego warto mieć mobilną stronę internetową?

Obecnie niespełna 90% rodzin w Polsce posiada dostęp do internetu. Coraz częściej decyzje zakupowe poparte są analizą zasobów internetowych. Coraz większe znaczenie mają opinie innych użytkowników, coraz łatwiejszy dostęp do internetu za pośrednictwem smartfonów lub tabletów. Ludzie nawet w autobusie, pociągu, tramwaju czy w kawiarni, serfują po internecie - czy nadal muszę przekonywać o konieczności posiadania mobilnej strony internetowej?

Oferta

Tania strona internetowa

Tak to możliwe - każdą firmę stać na nową stronę internetową, nawet jeśli dopiero zaczynasz przygodę z biznesem. O cenie decydują potrzeby indywidulane firmy.
Zobacz szczegóły

Nie płać za zmiany na stronie

Wybierz rozwiązanie z CMS, dzięki temu samodzielnie dodasz lub zmodyfikujesz zawartość strony.
Zobacz co to jest CMS

Twoja strona jest mobilna?

Jedna strona dopasowana do rozdzielczości ekranu wielu urządzeń, tablet, telefon komórkowy, komputer -
sprawdź szczegóły

Ta strona używa plików cookie Więcej informacji