Kontakt: 600 300 079

Nie trać czasu,
Nie porzucaj swoich marzeń,
One same nigdy Cię nie dogonią.

Tworzenie rozwiązań internetowych to nie tylko nasza praca, to wielka pasja, za którą podążamy wciąż szukając nowych technik, ułatwiających efektywne pozyskiwanie klientów.

logo remember-it

Remember-it

Remember-it jest nowoczesnym przedsiębiorstwem, prężnie działającym głównie na Polskim rynku. Nasz zespół składa się z osób, których łączy wspólna pasja i zaangażowanie. Dzielimy się wiedzą oraz nieustanie zdobywamy nową, ponieważ jest to rynek cechujący się stałym rozwojem nowych technologii. Podążanie za nimi, pozwala nam na dostarczanie rozwiązań, na najwyższym poziomie, zgodnymi z aktualnymi trendami oraz poziomem techniki.

Każdy dzień, to nowe wyzwania, nowe możliwości, nowe ambitne cele - które zawsze realizujemy na 100%. Tylko wspólne działania zespołowe tworzą wartość dodaną dla przedsiębiorstwa - właśnie tak działamy, dlatego częściej niż inni osiągamy sukces.

Naszych klientów darzymy wielkim zaufaniem, ponieważ zgodnie z naszą ideą, jest podstawą udanej współpracy. Nie podpisujemy żadnych umów wstępnych na wykonanie projektu - uważamy, że każdy ma wolny wybór, a koronowanie współpracy przez zobowiązanie umową jest nie na miejscu. Każdy projekt rozpoczyna się od zebrania wymagań, gdzie w kolejnym etapie przygotowujemy specyfikację wymagań Klienta. Takie podejście gwarantuje obu stronom, solidną wiedzę, w zakresie końcowego produktu.

Zajmujemy się głównie tworzeniem aplikacji i stron internetowych, sklepów internetowych, fotografią produktową na potrzeby sklepów internetowych oraz do katalogu, blogów firmowych, tworzeniem Fanpage na Facebook, stron Google+, integrowaniem rożnych środowisk aplikacji, marketingiem internetowym w tym również pozycjonowaniem i optymalizacją SEO, tworzeniem kampanie Google AdWords, tworzeniem aplikacji i oprogramowania dla firm na platformę Microsoft .NET, zarówno w środowisku Microsoft Windows jak i Microsoft Web.

Wiemy, że istniejące gotowe rozwiązania dostępne na rynku, nie zawsze są odpowiednie do każdej specyfiki prowadzonej działalności - nasze bogate doświadczenie pozwala nam kompleksową obsługę Państwa firmy z zakresie IT oraz organizacji danych i procesów biznesowych, zachodzących w firmie. Zawsze służymy pomocą i zapraszamy gorąco do współpracy, z naszą firmą.

Zobacz pełną ofertę naszej firmy

Ta strona używa plików cookie Więcej informacji