Kontakt: 600 300 079

pozycjonowanie i optymalizacja seo

Pozycjonowanie strony zwiększa sprzedaż

Pozycjonowanie stron w internecie ma na cele przybliżenie pozycji strony w wyszukiwarkach internetowych, po wpisaniu najbardziej charakterystycznych dla danej branży - określających, słów kluczowych i wyświetlenie ich na pierwszej stronie. Pierwsza strona to zestaw 10 propozycji wyszukiwarki jako odpowiedź na wpisywane słowa kluczowe w formie pytania przez potencjonalnego klienta. Im wyższa pozycja tym pozycjonowaną witrynę łatwiej dostrzec. Jest wiele elementów decydujących o pozycji danej strony w wynikach wyszukiwania.

Co możemy Ci zaoferować? Przesuniemy twoją pozycję w kierunku osiągnięcia sukcesu.

Obecnie największy udział - ponad 90% - posiada wyszukiwarka Google, dlatego obecnie koncentracja wyników opiera się właśnie na tej wyszukiwarce. W obecnych czasach ciężko sobie wyobrazić prowadzenie jakiekolwiek działalności polegającej na świadczeniu usług dla klienta - bez istnienia w internecie. To za jego pomocą możemy dotrzeć do nieorganicznej liczby klientów - jest to jedna z najtańszych form reklamy.

Nie wiesz jak pozyskać nowych klientów, jak promować swoje produkty lub usługi? Pozycjonowanie jest jedną z najtańszych form promocji - zacznij już teraz!

Pozycjonowanie strony jest stałą i codzienną pracą której efekt może być widoczny po paru a nie kiedy nawet po kilku miesiącach, w zależności od poziomu i zaangażowania konkurencji na zadana frazy kluczowe. "Frazy kluczowe" czy też nazywane inaczej "Słowa kluczowe" stanowią istotny czynnik decydujący o skuteczności pozycjonowania, a prawidłowe ich dobranie przyniesie oczekiwane korzyści - najczęściej są to 2-3 wyrazowe frazy np: "pozycjonowanie stron Warszawa" czy też "pozycjonowanie warszawa". Tylko prawidłowo dobrane słowa kluczowe mogą zapewnić pożądany ruch na Twojej stronie internetowej.

Prawidłowe frazy kluczowe = większy ruch na stronie = więcej wejść na stronę = więcej klientów dla Twojej firmy

Każda wyszukiwarka posiada małego robota który codziennie przegląda miliony stron indeksując zawartość strony, nadając im odpowiednią rangę. To właśnie na tej podstawie strony mogą zostać uznane za wartościowe, tym samym mieć szansę na uzyskanie dobrego wyniku. Do tego celu konieczne jest zapewnienie czytelnego i bezbłędnego kodu strony tym samym odpowiednie opisanie tzw. meta tagów czytelnych dla robota w powiązaniu z odpowiednio rozmieszczonym i wartościowym merytorycznie tekstem.

Optymalizacja kodu strony pod względem programistycznym oraz prawidłowe dopasowanie treści do pożądanych fraz kluczowych to istotny czynnik pozycjonowania

Ta strona używa plików cookie Więcej informacji