Kontakt: 600 300 079

czlowiek-projekotwanie stron internetowych

Strony internetowe Warszawa, projektowanie i wykonanie - to nasza pasja

To dzięki nim przekazujemy informację do nieograniczonego grona klientów, każdy projekt to nowe wyzwanie. Tworzymy strony internetowe oraz aplikacje internetowe, dostosowane do potrzeb klientów.

Co możemy Ci zaoferować? Stworzymy dla Ciebie tanie i unikalne strony internetowe, dzięki którym zyskasz nowych klientów oraz w pełni zaprezentujesz swoją ofertę

W jaki sposób tworzymy serwisy internetowe? Strony internetowesą wizytówką firmy oraz produktu, w związku z tym jest to jedna z najlepszych form promocji. Liczące się na rynku firmy już wiedzą, że w ten sposób budowana jest również relacja z klientem, po przez przekazywanie informacji o firmie oraz dostarczanych produktach czy usługach.

Pamiętamy czasy, kiedy do wykonania strony internetowej konieczne było osobne projektowanie układu dla wielu różnych urządzeń takich jak komputery stacjonarne, laptopy, telefony komórkowe. Wraz z rozwojem nowych technologii oraz pojawieniem się wielu nowych urządzeń takich jak tablet, czy smartfon sposób ten stał się dość kosztowny dla klienta. Obecnie strony projektujmy jedną dla wielu różnych urządzeń, niezależnie od rozdzielczości ekranu, jako strony mobilne responsywne, (stosując technikę Responsive Web Designe), które potrafią dostosowywać się do każdego ekranu urządzenia. Wiesz na czym polega technika Responsive Web Designe?

To Ty decydujesz!? Stworzymy dla Ciebie tanią wizytówkę twojej firmy z szatą graficzną, jakiej nikt nie ma lub profesjonalny serwis internetowy z zarządzanym system CMS, który przeniesie zyski dla Twojej firmy

Jaki rodzaj strony internetowej będzie odpowiedni dla Twojej firmy? Strony internetowe mogą pełnić rolę wizytówki firmy, lub przynosić zyski dla firmy. W tym drugim przypadku, w czasie projektowania strony, bierze się również pod uwagę min.: optymalizację kodu strony, proporcjonalność merytorycznego tekstu strony oraz rozmieszczenie tekstu. Wszystko po to, by móc przekazać wartościową stronę do wyszukiwarek internetowych, dzięki którym zaprojektowana strona ma szansę zyskać popularność, co realnie przełoży się na liczbę potencjalnych klientów odwiedzających Państwa stronę.

Strona internetowa przedstawia część lub całość działalności firmy, zatem istotne jest zaprezentowanie jej z jak najlepszej strony. Jakie wymagania stawiamy projektowanej stronie internetowej?

- Strona internetowa przedstawia informację o firmie, czym firma się zajmuje, jakie produkty lub usługi oferuje
- Swoją formą i wyglądem zachęca do komunikacji z potencjalnymi klientami
- Graficzny przekaz najcenniejszych walorów firmy, tym samym wzmocnienie profesjonalnego wizerunku firmy
- Rozwiązania dostosowane i skrojone na miarę oczekiwań Państwa firmy, jak również atrakcyjne i przyjazne dla użytkownika

Mam już stronę - co dalej?

Pozycjonowanie strony internetowej, to próba przesunięcia strony na jak najlepsze pozycje. Obecnie osiągniecie pozycji TOP 10 w najpopularniejszych wyszukiwarkach staje się coraz trudniejsze, a to za sprawą dużej konkurencji. Prawda jest okrutna - tylko pierwsze strony z pozycji TOP 10 zapewniają pożądany ruch na stronie, zwiększając tym samym konwersję. Dlaczego najkorzystniejsze jest pozycjonowanie, w wyszukiwarce internetowej GOOGLE? Bo tą wyszukiwarkę, wykorzystuje ponad 15 milionów polskich internautów. Na czym polega pozycjonowanie strony internetowej?

Ta strona używa plików cookie Więcej informacji