Kontakt: 600 300 079

Tania strona internetowa z szablonu

Tanie strony internetowe - niższa cena

Brak strony internetowej w Twojej firmie to niewątpliwie duża strata potencjalnych klientów. Stwierdzenie "nie ma Cię w internecie, nie istniejesz" jest jak najabrdziej trafne. Nie ważne czy dopiero zaczynasz biznes, czy też już go prowadzisz - stworzymy dla Twojej firmy stroną dopasowaną do profilu działalności, w cenie na którą Twoja fima może sobie pozwolić. Jest wiele sposobów aby ten cel osiągnąć. Nasza firma zajmuje się projektowaniem stron internetowych dopasowanych do Twoich potrzeb, projektujemy i wykonujemy strony internetowe unikalne, estetyczne, użyteczne lub też powtarzalne. Dużą wagę przywiązujemy do samego projektu oraz funkcjonalności strony - poprawnie zaprojektowana strona internetowa, zatrzyma użytkownika na stronie i zachęci do skorzystania z oferty, przy okazji będąc stroną przyjazną wyszukiwarkom internetowym.

Jak obniżyć koszt wykonania strony internetowej

Wykonanie profesjonalnej strony internetwej z unikalnym układem i designem strony, wymaga poświęcenia wiele czasu na jej wykoanie, dlatego też ceny takiego rozwiązania zaczynają się zwykle od 1000 zł. O samej cenie decyduje głównie złożoność projektu, liczby funkcjonalności, liczba podstron, poziom skąplikowania układu graficznego, oraz wiele innych czynników, które wpływają na ostateczny koszt wykonania strony internetowej. Istnieje sposób na zmniejszenie tych kosztów, przez zastosowanie rozwiązania opartego na gotowym układzie tzw. "szablonie". Na rynku są dostępne gotowe szablony, dopasowane dow wielu popularnych systemów CMS, których ceny zaczynają się od 100 zł. Są to powtarzalne projekty graficzne, które można kupić od autorów, za określoną kwotę, uzyskując w ten sposób licencję na zastosowanie szablonu na swoje stronie. Niestety minusem tego rozwiązania, jest brak unikalnośći, bowiem zupełnie inny podmiot może również skorzystać z tego samego rozwiązania. W praktyce oznacza to że, będą istniały w internecie co najmniej dwa podobne projekty co do wyglądu, a różniące się jedynie treścią. W ten sposób tracąc na unikalności, można zaoszczędzić na samym projekcie wykonania, eliminując w ten sposób główny koszt wykonania strony internetowej. Samo wdrożenie strony opartej na gotowym szablonie, wacha się w granicach od 150 zł (w tym przypadku należy uwzględnić koszt zakupu szablonu). Wiele gotowych szablonów, można znaleźć: gotowe szablony strony internetowej. Wykorzystując gotowy szablon, z całą pewnością strona traci na swojej unikalności, jednak posiadanie własnej strony interentowej dla firmy jest bardzo ważne. Jeśli dopiero rozpoczynasz Swój biznes i nie możesz Sobie pozwolić na zakupienie unikalnej strony skorzystaj z oferty z wykorzytsaniem gotowych szablonów.

O czym jeszcze warto pamiętać

Projektowanie i budowanie strony internetowej składa się z wielu etapów, zanim jednak do tego dojdzie, należy zastanowić się nad wyborem domeny internetowej, jako rozpoznawalny adres Twojej firmy, po którym klienci będą mogli znaleźć Twoją firmę w internecie, wpsiując bezpośrednio adres strony internetowej w dowolnej przeglądarce internetowej. Adres powinien nawiązywać do nazwy firmy o ile w przyszłości Zamierzasz promować swoją markę, lub ogólnę nazwę grupy produktów lub usług, z którą identyfikuje się Twoja firma. Wbrew pozorom wybranie odpowiedniego adresu strony internetowej, które dodatkowo mui być wolny, zabiera sporo czasu. Z tego względu polecamy jeszcze przed zamiarem dokonania zakupu strony interentowej, przemyślenie i wybrania najbardziej odpowiednego adres. Oczywiście w ramach projektu zawsze doradzamy przedstawiając kilka propzycji do wyboru. Sam koszt domeny w pierwszym roku zwykle wynosi około 10 zł, w kolejnych latach to koszt przedłużenia an kolejny rok - w zależności od operatora - zaczyna się od około 50 zł.

Kolejna kwestia to serwer. Strona internetowa to zespół plików wzajemnie ze sobą powiąznych, które muszą najdować się w określonym miejscu. Do tego potrzebny jest serwer hostingowy, na kórey będzie kierował adres domeny internetowej. Rozwiązań jest kilka. Najbardziej zalecany to wykupienie hostingu pod jedną strone internetową. Koszty takiego sensowengo serwera hostingowego, zaczynają się od 100 - 150 zł za rok. Również i te koszty można obiniżyć przez skorzytsanie z jednego serwera hostingowego dla kilku stron, co obniży koszt o kolejną kwotę. Takie rozwiązanie, jest możliwe tylko wtedy, gdy nie są to duże i rozbudowane serwisy - wszytsko zależy od popularności serwisu internetwego. I ostatnia ale również ważna rzecz to posiadanie własnego adres e-mail. To włassnie za sprawą serwera oraz adresu własnej domeny, można utworzyć dowolną liczbę adresów e-mail, dzięki któremu Twoja firma będzie jeszcze lepiej rozpoznawalna i zdecydowanie bardziej profeosjonlana. Korzystanie z adresów w darmowych popularnych serwisach, dla firmy jest mniej elegancką formą, pomiając już fakt że, takie konta zwykle powinny być tworzone dla prywatnych osób.

Więcej informacji na temat Projektowania i budowania stron internetowych

Oferta
Strony internetowe

Tania strona internetowa

Tak to możliwe - każdą firmę stać na nową stronę internetową, nawet jeśli dopiero zaczynasz przygodę z biznesem. O cenie decydują potrzeby indywidulane firmy.
Zobacz szczegóły

Nie płać za zmiany na stronie

Wybierz rozwiązanie z CMS, dzięki temu samodzielnie dodasz lub zmodyfikujesz zawartość strony.
Zobacz co to jest CMS

Twoja strona jest mobilna?

Jedna strona dopasowana do rozdzielczości ekranu wielu urządzeń, tablet, telefon komórkowy, komputer -
sprawdź szczegóły

Ta strona używa plików cookie Więcej informacji